ישראל, ממליץ על אייל רוזנוסר

אייל שלום רב , מתלאות של תמיכה של חב' טריפל סי במשך כ-4 שעות המתנה וכשמגיעים לנציג שעושה טובה שמדבר איתך ולא פותר את הבעיה או שמנסה למכור ראוטר או שולח אותך לטכנאי שיש בעיה בככרטיס רשת בקיצור משאיר אותך ללא פתרון .למזלי הגעתי לאייל איש עם סבלנות שמקשיב ומגלה בקיעות ומקצוענות שלא תמצא בארץ . ונתן פתרון מידי וגם לדברים ששאלתי , מה שאחרים ניפחו ועשו קשיים . כן ירבו אנשים כמותך, ממליץ בחום ובמחיר סביר .

ישראל

ניר, ממליץ על אייל רוזנוסר

טכנאי מעולה, הגון, הגדיל ראש בעבודתו המון , תודה על העבודה. מומלץ!

ניר

אדיבה אור, ממליצה על אייל רוזנוסר

תודה על שהנך קיים, תמיד אתה מציל אותי במצבים הכי הכי.....אדיבותך, סובלנותך - אין עליך. תודה

אדיבה אור

אודי דנגור, ממליץ על אייל רוזנוסר

מקצועי, ישר והגון. צדיק !!!. לא אהסס להשתמש בשירותיו בשנית.

אודי דנגור

פניתי לאייל לתיקון המחשב אחרי המלצות חמות שקיבלתי עליו, השירות שלו היה אמין מהיר ויעיל. מצא את הבעיה במהירות מירבית. ממליצה מכל הלב, ישר כח

אורינה עדיני

רוברטו, ממליץ על אייל רוזנוסר

טכנאי מחשבים ברמות הגבוהות ביותר, אדיב אמין מאוד ויעיל , פשוט תענוג לקבל את שירותיו

רוברטו

ליאור, ממליץ על אייל רוזנוסר

לכל מאן דבעי אייל מספק לי שירותים מאז שנת 2008 ואשמח להמליץ עליו קודם כל כעל בן אדם !!! אייל מקצועי ורגיש לצרכיי ונתן מענה לבעיות בהם נתקלתי גם בשעות לא שגרתיות!!! ממליץ בחום רב !!!

ליאור

משה שטרויז, ממליץ על אייל רוזנוסר

אני משה שטרויז בעל עסק להפעלת אירועים רוצה להודות לך הפעם על הצלת המחשב שלי וכל הנתונים שהיו בו. וזאת לאחר שקרס וחשבתי שאין לו תקנה. אמנם אנחנו מכירים מזה 5 שנים ותמיד נתת לי שרות מעולה לתיקון המחשבים שבעסק וגם בבית, מילה אצלך זאת מילה, שעה זו שעה, וגם המחירים לא בשמיים, הידע שלך במקצוע הוא ענק ואתה לא מבזבז זמן על זיהוי ותיקון התקלה. אני ממליץ עליך לכל אחד ואתה גם יכול לתת לאנשים את מס' הטלפון שלי ובשמחה אסביר להם כמה אתה טוב.

משה שטרויז

עמותת לילך, ממליצה על אייל רוזנוסר

בשמי ובשם כל מתנדבי ליל"ך ברצוני להודות לך על עזרתך הרבה בבניית מערך המיחשוב במשרדנו החדש,על נכונותך לעמוד לרשותנו בכל רגע נדרש ועל שיתוף הפעולה המצוין בינך ובין מרים קוגל, המתנדבת האחראית לכל הפעילות המיחשוב של עמותת ליל"ך. לצערנו אנו נתקלים לעתים קרובות בנותני שירות לא אמינים וטוב להיווכח כי ישנם "צדיקים בסדום" כמוך. נשמח לשתף פעולה בעתיד ואנו מאחלים לך כל טוב. בברכה בינה דיבון-יו"ר הוועד המנהל, עמותת ליל"ך –לחיות ולמות בכבוד.

עמותת לילך

לאה חסיד-ברזילי, ממליץ על אייל רוזנוסר

אייל, היה לי מחשב ישן וזקן בן 11 שנים שבכל יום עמד להתפגר. עד שבאמת התפגר. טוטאל לוס. ידעתי שזהו, הגיע הזמן לרכישת מחשב חדש ולא רציתי ללכת לקנות לבד מאיזו חברה בלי להבין בזה הרבה, וזה נדיר למצוא טכנאי מחשבים מקצועי שאפשר לסמוך עליו. די נכנסתי ללחץ מה אני עושה עכשיו. עד שלמזלי הגדול הגעתי אליך בהמלצת חברתי הטובה. גם לה אני שולחת תודה. סוף סוף טכנאי מקצועי, מעולה, אמין, ובמחירים הוגנים. אייל, אני רוצה להודות לך אלף תודות על עבודה מצוינת שעשית עבורי ברכישה ובהתקנת המחשב החדש. תענוג!! אני מרגישה ברת מזל שמצאתי אותך כי עכשיו אני יכולה להיות רגועה ומעתה ואילך אתה הטכנאי מחשבים שלי. כן ירבו כמוך. המון המון תודה לך!

לאה חסיד-ברזילי

תיקון מחשבים עד הבית

חייגו אלי או השאירו פרטים: 055-9705942