אייל רוזנוסר טכנאי מחשבים

אייל רוזנוסר עוסק בתחום המחשוב כבר מעל לשלוש עשרה שנים , במהלכן צבר ניסיון רב במתן פתרונות מתקדמים בתחום המחשוב עבור מגזר הלקוחות העסקיים וכן הפרטיים. אייל רוזנוסר הנו טכנאי מחשבים המספק שירות של תיקון, התקנה ותחזוקה של מחשבים עבור קהל הלקוחות – רשתות מחשוב בבתי עסק כגון מסעדות ובתי קפה, מרפאות שיניים, בתי מלון ועוד... וכמובן עבור הלקוחות הפרטיים:

טכנאי מחשבים

אייל רוזנוסר מספק שירות של טכנאי מחשבים במרכז , תוך מתן פתרונות מתקדמים וממוקדים בתחום המחשוב. טכנאי מחשבים במרכז המספק את המכלול הרחב של השירותים בתחום המחשוב, כאשר הידע הטכני העשיר והניסיון הרחב, תורמים למתן פתרונות מתקדמים הן עבור מגזר הלקוחות העסקיים על שירותי ענן, תיקון ותחזוקה של מחשוב משרדי, והן עבור קהל הלקוחות הביתיים.

אייל רוזנוסר מספק את שירותיו באזור המרכז הן בתור טכנאי מחשבים ברמת גן, כאשר טכנאי מחשבים במרכז, טכנאי מחשבים ברמת גן קהל לקוחותיו הרחב נהנה משירות מקצועי, ממוקד ואיכותי. טכנאי מחשבים ברמת גן המספק את מכלול הפתרונות המתקדמים בתחום המחשוב כאשר הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים, תורמים למתן פתרונות איכותיים ומקצועיים ביותר עבור קהל לקוחותיו. טכנאי מחשבים ברמת גן העושה את עבודתו נאמנה כמו עבור קהל הלקוחות העסקיים, כך גם עבור קהל הלקוחות הפרטיים.

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר - חייגו: 055-9705942 ובדוא"ל

תיקון מחשבים עד הבית

חייגו אלי או השאירו פרטים: 055-9705942