וירוסים במחשב

מהם וירוסים ואיך מנקים אותם
וירוסים אלה למעשה תוכנות שונות שיכולות להיות מושתלות ישירות למחשב שלך ברגע שבו אתה מחבר את המחשב לאינטרנט. זה יכול לקרות בכל אתר ובכל תוכנה שבהם אתה עושה שימוש, כך שאם אתה תוהה האם אפשר להימנע מוירוסים לחלוטין, התשובה תהייה להשאיר את המחשב כבוי. עם זאת, חשוב שתדע שיש כמה דברים שאפשר לעשות כדי למזער את הפגיעה שלהם ואת הסיכוי שהם יכנסו למחשב שלך, ואחת מהדרכים הטובות זה להתקין אנטי וירוס מקצועי.
בין היתר אני משווק eset - אנטי וירוס.

מה עושים כשהווירוס כבר במחשב?

למרות שיש תוכנות מתקדמות מאוד של אנטי וירוס שכל אחד יכול לעשות בהן שימוש, פעמים רבות הווירוסים כן חודרים את התוכנות האלה וכן מגיעים למחשב. יש סימנים שונים לכך שיש לך וירוס על המחשב, והם יכולים להיות: המחשב עולה לאט מעט, חלונות בו קופצים, מופיעות הודעות מוזרות וכדומה. כל הסימנים האלה יכולים להעיד על כך שיש לך וירוס במחשב, והדבר הראשון שתוכל לעשות זה להריץ את תוכנת האנטי וירוס שלך. זה יהיה הצעד הראשון שלמעשה יסביר לך איפה בדיוק נמצא הווירוס, ולאחר מכן תוכל לגשת לאותו מקום ופשוט להסיר אותו.

מה עושים שהווירוס לא מוסר?

פעמים רבות נדמה לנו שכן הסרנו את הווירוס ואכן לזמן מסוים המחשב עובד כמו שצריך אך הבעיה חוזרת אחרי כמה זמן. במידה ואתה רואה שלבד לא הצלת להסיר את הווירוס ולנקות את המחשב, זה הזמן לפנות אל טכנאי מחשבים מנוסה לצורך תיקון מחשבים במרכז , כי איש מקצוע כזה יוכל לפתור עבורך את הבעיה.

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר - חייגו: 055-9705942 ובדוא"ל

תיקון מחשבים עד הבית

חייגו אלי או השאירו פרטים: 055-9705942